REZULTATELE PRESELECȚIEI

REZULTATELE PRESELECȚIEI

  • Posted by Catalin
  • On June 6, 2019
  • 0 Comments

SECȚIUNEA INTERPRETARE

CATEGORIA 4-6 ANI

  1. BĂRBIERU ARIANA – PIATRA NEAMȚ

  2. CHIRU ELIZA – BOTOȘANI

  3. COZMA SOFIA – PIATRA NEAMȚ

  4. FLOREA SOFIA MARIA – BRĂILA

  5. GAVRILĂ IRINA – FOCȘANI, VRANCEA

  6. GHEORGHIU NICOLAS ADRIAN – TECUCI, GALAȚI

  7. GUZU ANTONIA – BUZĂU

  8. IORDACHE ANA SARA – BOLOTEȘTI, VRANCEA

  9. JIANU MARIA – IAȘI

  10. MIHAI SILVIA – BOTOȘANI

  11. MUNTEANU ANDRA ELENA – BACĂU

  12. POPESCU ANASTASIA – PIATRA NEAMȚ

  13. TIMIRAȘ ANASTASIA ILINCA – BACĂU

  14. VASILACHI MAYA CHRISTIANA- BACĂU

CATEGORIA 7-9 ANI
1. ANIȚOIU ANTONIA – BUZĂU
2. CĂLIN ALESIA – SLOBOZIA
3. CILIBIU TIANA ECATERINA – BOTOȘANI
4. CIOBANU LAZĂRESCU ANA – BOTOȘANI
5. COSTACHE DIANA ELENA – BRĂILA
6. DRAGU MIRUNA ALEXANDRA – COSTACHI NEGRUZZI, BRĂILA
7. ENACHE ALEXIA – RÂMNICU SĂRAT, BUZĂU
8. ENACHE IONUȚ TEODOR – BROȘTENI, VRANCEA
9. GAVRILĂ IRINA – IVEȘTI, GALAȚI
10. GROZA ALESSIA NICOLE – TECUCI, GALAȚI
11. HOJMANIUC ANA MARIA – BOTOȘANI
12. MAZILU ATHEAS THEODOR – FOCȘANI, VRANCEA
13. MIHALCEA BIANCA MARIA – FOCȘANI, VRANCEA
14. MUNTEANU VICTOR – BACĂU
15. ȘERBAN MARIA – RÂMNICU SĂRAT, BUZĂU
16. STAMATIN ȘTEFAN – TECUCI, GALAȚI
17. STERE ELENA ANTONIA – VINTILEASCA, VRANCEA
18. STOIAN ANDREEA – BRĂILA
19. ȚIMBĂU VALERIA KARINA – FOCȘANI, VRANCEA
20. VASILE IANIS – BUZĂU

CATEGORIA 10-11 ANI

  1. CRISTEA ANDREEA – BUZĂU

  2. BORCAN EDUARD – BUZĂU

  3. DAVID ANDREEA FRANCESCA – BACĂU

  4. GHEORGHE ALEXANDRA – BUZĂU

  5. LUPU MIRUNA MIHAELA STEFANY – TECUCI, GALAȚI

  6. PĂUN IUSTINA GABRIELA ADRIANA – BUCUREȘTI

  7. PICLEANU BEATRICE GEORGIANA – GREBANU, BUZĂU

  8. PREDA ALEXANDRU – FOCȘANI,VRANCEA

  9. RADU ANDREEA COSMINA – GALAȚI

  10. TEODORESCU DARIA – TECUCI, GALAȚI

  11. TODIRAȘCU CEZAR MATEI – DUMBRĂVENI, VRANCEA

CATEGORIA 12-13 ANI

  1. AIOANEI ANASTASIA MEDEEA – HUDUM, BOTOȘANI

  2. BRATU MIRUNA- MIHAELA – FOCȘANI, VRANCEA

  3. CATANĂ IOANA SABINA – TÂRGU NEAMȚ

  4. DAMASCHIN DELIA – GOLEȘTI, VRANCEA

  5. GHERGHE ELENA – BUZĂU

  6. HUIBAN DENISA ELENA – BACĂU

  7. MARIAN ALEXANDRU IONUȚ – TECUCI, GALAȚI

  8. PANAITE ALEXIA MARIA – BACĂU

  9. ROINIȚĂ MIRUNA TEODORA – PĂULEȘTI, VRANCEA

  10. SANDU MĂDĂLINA MIHAELA – GUGEȘTI, VRANCEA

  11. SERAFIM MARIO CRISTIAN – SINGURENI, GIURGIU

  12. TUDOSĂ MIRUNA FLORENTA – CÂMPINEANCA, VRANCEA

CATEGORIA 14-15 ANI

  1. AVRAM REBECA – BUZĂU

  2. BISCEANU BIANCA – BUZĂU

  3. CIUCIU DANIELA – FOCȘANI, VRANCEA

  4. CULAI ANDREEA – CĂLĂRAȘI

  5. PĂUN NADIA – FOCȘANI, VRANCEA

CATEGORIA 16-17 ANI

  1. CĂPĂTANA ANGELICA IONELIA – MERA, VRANCEA

  2. CHICOȘ ADA MARIA – TECUCI, GALAȚI

  3. LICIU OLIVIA TEODORA – FOCȘANI, VRANCEA

  4. PETRE MIHAELA MARIA – PLOIEȘTI

  5. SIMIONESCU DOMINIQUE – SIBIU

  6. VITAN AUGUSTIN – ONEȘTI, BACĂU

CATEGORIA +18

  1. BĂRĂSCU MĂDĂLINA – RÂMNICU SĂRAT, BUZĂU

  2. RADU MARINELA CRISTINA – MĂRĂȘEȘTI, VRANCEA

SECȚIUNEA SHOW

  1. CULAI ANDREEA – CĂLĂRAȘI

  2. GHEORGHE ALEXANDRA – BUZĂU

  3. GHIDURUȘ ANDRADA – SLOBOZIA

  4. VASILE IANIS – BUZĂU

 

0 Comments

Leave Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *